Doradca Techniczno - Handlowy z j. angielskim lub niemieckim

Quality Welding Services działająca na obszarze międzynarodowym poszukuje dla swojego klienta - lidera w branży urządzeń klimatycznych, kandydata na stanowisko:
Doradca Techniczno - Handlowy z j. angielskim lub niemieckim
Miejsce pracy: Piaseczno
Czym będziesz się zajmował:
  • sprzedażą systemów transportu pneumatycznego materiałów i urządzeń odpylających,
  • pozyskiwaniem nowych klientów oraz prowadzeniem projektów,
  • sprawowaniem kontroli nad bieżącymi działaniami sprzedażowymi firmy,
  • uczestniczeniem we wdrażaniu systemów u naszych klientów.
Czego oczekujemy od kandydata?
  • wykształcenia wyższego o kierunku technicznym,
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego do codziennej komunikacji,
  • komunikatywności i otwartości na klienta,
  • dobrej organizacji pracy,
  • mile widziane jest doświadczenie w handlu urządzeniami przemysłowymi.
Zapewniamy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełen etat,
  • konkurencyjne zarobki (stała płaca + premia roczna zależna od efektów pracy firmy),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę ze specjalistami,
  • pełne wsparcie podczas procesu wdrożenia do nowego stanowiska,
  • dostęp do auta służbowego.

Podobne ogłoszenia:

Handlowiec / Doradzca techniczny

Oczekiwania wobec kandydata: Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane ukończone Uczelnie Techniczne Doświadczenie zawodowe min. 2 lata oraz znajomość rynku z branży materiałów budowalnych Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności...

2023-10-20

Firma: PRODBET Sp. z o.o.

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Więcej informacji

Doradca Techniczno - Handlowy - rolnictwo

Teren pracy: 2-3 powiaty Twój zakres obowiązków Codzienne wizyty na gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą; Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań; Profesjonalne...

2023-10-18

Firma: Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:

Więcej informacji

Doradca Techniczno-Handlowy / Pompy Ciepla, Rekuperacja, Wentylacja

Twoje zadania: Jako Doradca Handlowy będziesz kształtować swój własny obszar biznesowy i promować produkty marki Mycond Będziesz realizował naszą ambitną strategię wzrostu sprzedaży Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom produktowym, łączącym...

2023-10-18

Firma: Aklima Polska

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Postępu 15

Więcej informacji