Doradca Techniczno-Handlowy

alarmysklep.pl to marka firmy Interfach, która jest bezpośrednim importerem i certyfikowanym dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń monitorujących, systemów alarmowych i innych rozwiązań technologicznych dedykowanych branży security. Jesteśmy dystrybutorem największych marek w Polsce i na świecie, m. in. Satel, Hikvision, Roger, Polon Alfa, Optex, Alarmtech, Paradox.
Miejsce pracy: Radom
Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • bieżąca weryfikacja podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedaży
  • utrzymanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • poszerzanie wiedzy na temat oferty produktowej
  • aktywność w mediach społecznościowych z konta firmowego w celu możliwości pozyskiwania oraz utrzymania relacji z potencjalnymi klientami
  • współpraca z innymi działami firmy
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych
Nasze wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum 1 rok
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
  • łatwość nawiązywania relacji biznesowych
  • umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresowymi
  • umiejętności technicznych
  • umiejętności tworzenia ofert handlowych
  • wysoka motywacja oraz odpowiedzialność i pozytywne nastawienie do pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy i wyznaczanie priorytetów, systematyczność
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
Mile widziane:
  • mile widziane zainteresowania elektroniką, elektryką, informatyką
  • mile widziana baza już pozyskanych klientów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość systemów niskoprądowych
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • praca w systemie 1-zmianowym PN PT, 8:00 16:00
  • dobre i bezpieczne środowisko pracy
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy: telefon, laptop, niezbędne narzędzia, odzież
  • dostęp do cyklicznych szkoleń poszerzających posiadaną wiedzę oraz dających możliwości osobistego rozwoju
Rodo: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niniejszym dokumencie dla potrzeb realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY SPÓŁKA JAWNA zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).