Dostawca potraw

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie
Miejsce pracy: Węgrów
Numer: StPr/23/0578
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon, e-mail lub innymi drogami komunikacji elektronicznej i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji; terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu (między innym: kontrolowanie szczelności pojemników na potrawy, ich temperatury itp.); przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej z użyciem terminala do kart płatniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Węgrów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie