Dostawca potraw

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Dostawca potraw
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/13166
OBOWIĄZKI:
odbieranie i dostarczanie posiłków; ekspresowe dostawy potraw rowerem na terenie Warszawy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dostawca potraw
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wykształcenie brak lub niepełne podstawowe;

Miejsce pracy:

Warszawa


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Podobne ogłoszenia:

Dostawca potraw

dostawa potraw rowerem, przyjmowanie zleceń na dostawy - praca za pomocą aplikacji uber, bolt, wolt, glovo i innych; Wymagania konieczne: Zawód: Dostawca potraw Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie brak lub niepełne...

2023-10-22

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Dostawca potraw

Przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon, e-mail lub innymi drogami komunikacji elektronicznej i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji; terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem...

2023-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Lokalizacja: Węgrów

Więcej informacji

Goniec

Terminowe doręczenie korespondencji miejscowej wysyłanej przez Urząd (podejmowanie dwukrotnej próby doręczenia pisma do adresata w następujących po sobie kolejnych dniach roboczych, przy czym jedna z prób musi nastąpić po godz. 16-tej) oraz doręczanie...

2023-10-05

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Lokalizacja: Płock

Więcej informacji