Dyrektor ds. Klientów Kluczowych (KAM) w sektorze usług utrzymania czystości

Miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa firma działająca w branży usług FM, w związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału w sektorze usług utrzymania czystości poszukuje kandydata na stanowisko:

Dyrektora ds. Klientów Kluczowych (KAM)

w sektorze usług utrzymania czystości

Małopolska, Śląsk, Mazowsze

Zakres obowiązków:
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi Klientami.
  • Koordynacja oraz bieżące zarządzanie procesami operacyjnymi.
  • Zapewnienie realizacji celów biznesowych i strategii firmy w zakresie profesjonalnych usług utrzymania czystości.
  • Bieżące nadzorowanie procesu optymalizacji kosztowej obsługiwanych kontraktów.
  • Kontrola wskaźników KPI w wymiarze zarówno operacyjnym, jak i finansowym
  • Rozwój regionu i podległych kontraktów, wsparcie procesów sprzedaży i ofertowania.
  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej profesjonalnego wizerunku wewnątrz i na zewnątrz organizacji, budowanie marki.
  • Promowanie innowacji w usługach, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjnych, technologii i procedur.
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu, motywowanie oraz rozliczanie zespołu z efektów realizowanych działań.
  • Nadzorowanie kontroli wewnętrznych oraz wdrażanie zaleceń pokontrolnych.
Oczekujemy:
  • Minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu i budowaniu silnego i zaangażowanego zespołu.
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji przywódczych i interpersonalnych.
  • Wybitnych zdolności operacyjnych, analizowania danych, myślenia strategicznego i planowania.
  • Wiedzy z zakresu zarządzania, marketingu i analizy finansowej.
  • Umiejętności organizowania efektywnej pracy swoich pracowników oraz wsparcia rozwoju ich kompetencji.
  • Wykształcenia wyższego.
  • Znajomości j. angielskiego / B2.
  • Prawa jazdy i doświadczenia w prowadzeniu samochodu.
Oferujemy:
  • Atrakcyjny, motywujący system wynagrodzeń w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Zadaniowy zakres obowiązków.
  • Szkolenia i programy rozwojowe.
  • Samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Dołączenie do ścisłego kierownictwa firmy, które buduje markę Dussmann w Polsce.
  • Prywatną opiekę medyczną.