Dyrektor hr

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Dyrektor hr
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/23/0676
OBOWIĄZKI:
Praca w języku chińskim oraz w strefie czasowej Chin: realizacja strategii HR będącej jednym z kluczowych kierunków rozwoju przedsiębiorstwa; proponowanie, wdrażanie i prowadzenie planów rozwoju pracowników; tworzenie i monitoring; budżetu w oparciu o plan zatrudnienia, wynagrodzeń i szkoleń; proponowanie rozwiązań rekrutacyjnych; rozwój i zarządzanie siatką benefitów pozapłacowych ; dbanie o komunikację między pracownikami i rozwiązywanie kryzysów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Inne] : do pracy na wyżej wymienionym stanowisku wymagane jest posiadanie umiejętności pracy w zespole; praca odbywa się w języku chińskim oraz w strefie czasowej dla Chin.

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego