Ekspert / Ekspertka ds. Analiz i Efektywności

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wynalazek 1
Twoje zadania:
  • Opracowywanie długoterminowych prognoz oraz budżetu spółki w zakresie wolumenów, przychodów oraz kosztów sprzedaży dla klientów B2B
  • Kontrola wykonania budżetu i analiza odchyleń wraz z rekomendacjami
  • Tworzenie i weryfikowanie Busiess Casów pod nowo wdrażane pomysły/oferty
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc i rekomendacji dalszych działań na potrzeby Członków Zarządu oraz Dyrektorów
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia na stanowisku analitycznym
  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe – Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i dawania rekomendacji działań
  • Biegle znasz pakiet MS Office w tym szczególnie MS Excel
  • Masz doświadczenie w modelowaniu zjawisk biznesowych, planowaniu, budżetowaniu
  • Możesz się pochwalić znajomością języka SQL
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego min na poziomie B1
  • Masz praktyczne umiejętności pracy na dużych wolumenach danych
Dodatkowo mile widziane:
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość VBA
  • Znajomość systemu SAS Enterprise Guide i SAS Visual Analytics ( lub innych narzędzi do wizualizacji danych)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • Internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej) oraz zniżki pracownicze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery na różne produkty i usługi)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej), zniżki pracownicze
  • opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery)
  • dodatkowy benefit świąteczny
  • dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną