Elektromechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/23/0668
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Podobne ogłoszenia:

Elektromechanik Samochodowy

Główne zadania na stanowisku pracy: Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów osobowych zgodnie z zaleceniami producenta, Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów osobowych zgodnie z technologią producenta, Obsługi...

2023-10-18

Firma: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Koprki, /Ożarów Mazowiecki

Więcej informacji

Elektryk samochodowy / Elektromechanik

Diagnozowanie i naprawa usterek elektronicznych, elektrycznych Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych Montaż akcesoriów i doposażenia w samochodach Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska i urządzeń diagnostycznych Minimum 2 lata...

2023-10-16

Firma: Bołtowicz Sp. J.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Opis stanowiska: diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach ciężarowych i autobusach wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych oraz przeglądów w samochodach ciężarowych i autobusach obsługa urządzeń diagnostycznych Nasze...

2023-10-03

Firma: Grupa Inter Cars

Lokalizacja: Cząstków Polski