Elektromonter

Ogłoszenie numer: 8519541, z dnia 2023-09-27

Firma elektroinstalacyjna z Warszawy działająca od 1990r. zatrudni elektromonterów.

Wykonujemy remonty kapitalne instalacji elektrycznych w budynkach zamieszkałych, Wspólnotach, Spółdzielniach Mieszkaniowych, budynkach administracji publicznej raz gminnych, biurowcach, i innych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • praca bez delegacji, od poniedziałku do piątku
  • stawka netto od 26,- zł

Wymagania

  • posiadanie wykształcenia branżowego elektrycznego, ZSZ lub technikum
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • świadectwo kwalifikacyjne Gr 1 E do 1kV

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w młodym i zgranym zespole
  • zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalne narzędzia, wyposażenie BHP, woda mineralna, kawa, herbata, itp.
  • wynagrodzenie: 5500-6000 netto