Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Elektryk
Miejsce pracy: Czarnostów-Polesie
Numer: StPr/23/0556
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych prac instalacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czarnostów-Polesie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Podobne ogłoszenia:

Elektryk

pomoc przy wykonywaniu prac instalacyjnych, oświetleniowych w obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Baboszewo Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Lokalizacja: Baboszewo

Więcej informacji

Elektryk-automatyk

Kablowanie, uruchomienia urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych. Serwisy. Praca na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Wynagrodzenie miesięczne brutto 6000 zł+ premia. Wymagania konieczne:...

2023-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Lokalizacja: Opacz-Kolonia