Fakturzystka

Api Market Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu. Mamy już ponad 25 sklepów spożywczo - przemysłowych i prężnie się rozwijamy! To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Jako główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję i zadowolenie Klientów. Zaufaj nam i dołącz do naszego Zespołu.
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Podstawowe zadania:
  • wprowadzanie przyjmowanych towarów na stan magazynowy do systemu firmy, wystawianie dokumentów magazynowych
  • wprowadzanie, rozliczanie faktur zakupowych i kosztowych oraz opakowań
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • informowanie biura firmy o wszelkich zmianach danych kontrahentów
  • podpisywanie dokumentów zakupu i sprzedaży (faktury VAT i dokumenty WZ, MM, faktur usługowych i handlowych)
  • rozliczanie reklamacji u dostawców w razie wystąpienia niezgodności w dostawach
  • kontrola rozliczeń finansowych za każdy dzień oraz sporządzanie odpowiednich raportów, wystawianie dokumentów kasowych
  • księgowa kontrola stanu magazynowego
  • przygotowywanie dokumentacji do obsługi księgowej
  • współdziałanie w przeprowadzanych inwentaryzacjach
Wymagania:
  • książeczka sanepidowska
  • dyspozycyjność do szybkiego podjęcia pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu
  • znajomość polityki magazynowo dokumentacyjnej
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word),
  • dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy do każdego ogłoszenia:
  • umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • e-rabaty