Florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu
Florysta
Miejsce pracy: Przasnysz
Numer: StPr/23/0278
OBOWIĄZKI:
florysta-sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wymagane umiejętności tworzenia kompozycji florystycznych, obsługi komputera i kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Przasnysz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Podobne ogłoszenia:

Florysta/sprzedawca

Praca w kwiaciarni- układanie kwiatów, bukietów, wiązanek ślubnych, pogrzebowych- prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne:

2023-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Więcej informacji

Florysta

wykonywanie bukietów i dekoracji kwiatowych sprzedaż artykułów dodatkowych pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych bezpośrednia obsługa klientów dbanie o stanowisko pracy -Obsługa kasy fiskalnej i terminala znajomość branży florystycznej oraz...

2023-10-15

Firma: Florazon sp z o o

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście

Więcej informacji