Florysta/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Florysta/sprzedawca
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/23/861
OBOWIĄZKI:
Praca w kwiaciarni- układanie kwiatów, bukietów, wiązanek ślubnych, pogrzebowych- prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Podobne ogłoszenia:

Florysta

wykonywanie bukietów i dekoracji kwiatowych sprzedaż artykułów dodatkowych pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych bezpośrednia obsługa klientów dbanie o stanowisko pracy -Obsługa kasy fiskalnej i terminala znajomość branży florystycznej oraz...

2023-10-15

Firma: Florazon sp z o o

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście

Więcej informacji

Florysta

florysta-sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wymagane umiejętności tworzenia kompozycji florystycznych, obsługi komputera i kasy fiskalnej

2023-10-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Lokalizacja: Przasnysz

Więcej informacji