Fryzjerka/fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Fryzjerka/fryzjer
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/23/791
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów fryzjerskich w zakresie usług damskich oraz męskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Podobne ogłoszenia:

Fryzjerka damsko - męska

Strzyżenie damsko - meskie, pielegacja i koloryzacja. Praca w godz. 08.00-16.00 i 11.00-19.00 Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: minimun 6 miesięcy...

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Lokalizacja: Siedlce

Więcej informacji

Fryzjer damski

mycie włosów, układanie włosów. dbanie o czystośc w miejscu pracy, przygotowyanie miejsca pracy.Spotkanie z pracodawcą 27.10.2023, godz. 10.00, w siedzibie Urzędu Pracy, sala konferencyjna (I piętro). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

2023-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Lokalizacja: Płońsk

Więcej informacji

Fryzjer

fryzjer Wymagania inne:

2023-10-18

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Płock

Lokalizacja: Sierpc

Więcej informacji