Główna Księgowa / Główny Księgowy

HEBAN Sp. z o.o. jest firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku sprzedaży akcesoriów, płyt meblowych oraz mebli ekskluzywnych. Jesteśmy przedstawicielami takich marek jak Blum, Swiss Krono czy Peka.

Firma HEBAN Sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą akcesoriów i płyt meblowych zatrudni pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Trakt Brzeski 73
Zakres obowiązków:
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad prowadzonymi procesami księgowo- finansowymi firmy
  • kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych, zapisów na kontach
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • przygotowanie sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami
  • księgowanie zakupów wewnątrzwspólnotowych i innych operacji gospodarczych,
  • reprezentowanie firmy i dobra współpraca z instytucjami zewnętrznymi (organy podatkowe, GUS, audytorzy, banki etc.)
  • sporządzanie analiz finansowych na potrzeby Zarządu oraz raportowanie funkcjonowania działu.
  • zarządzanie pracownikami i organizacją pracy działu księgowości (3 - osobowy zespół)
Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku głównej księgowej
  • ukończone magisterskie studia kierunkowe (finanse, rachunkowość), kursy zawodowe
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów prawa podatkowego (podatek VAT, CIT)
  • dobra znajomość Pakietu MS Office w szczególność MS Excel,
  • znajomość programu Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, rzetelność
  • dążenie do poszerzania swojej wiedzy
  • komunikatywność, proaktywność
Oferujemy:
  • bezpłatny parking
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego