Główny menadżer

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/23/0677
OBOWIĄZKI:
Praca w języku chińskim oraz w strefie czasowej Chin: organizowanie i przydzielanie pracy, delegowanie zadań, wdrażanie systemów ocen pracowniczych, motywowanie i wspieranie pracowników w rozwoju (system nagradzania, szkolenia), kontrolowanie postępów w pracy, reprezentowanie firmy na zewnątrz, przewodzenie zespołowi, pomoc w rozwiązywaniu konfliktów pracowniczych, informowanie o działaniach w firmie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Inne] : do pracy na wyżej wymienionym stanowisku wymagane jest posiadanie umiejętności pracy w zespole; praca odbywa się w języku chińskim oraz w strefie czasowej dla Chin.

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego