Główny specjalista ds. realizacji projektów inwestycyjnych

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy!  Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Biura Przygotowania Inwestycji Strategicznych jako:

Główny specjalista ds. realizacji projektów inwestycyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2023/172
Będziesz odpowiadać za:
  • opracowanie kompleksowej dokumentacji przetargowej niezbędnej dla wdrożenia procedur przetargowych,
  • pozyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji inwestycji,
  • weryfikowanie zakresu rzeczowo-finansowego kontraktu w celu zapewnienia prawidłowej realizacji kontraktu,
  • uzgadnianie dokumentów (w tym faktur) dotyczących płatności dla Wykonawcy w celu ich weryfikacji i ustalenia kwalifikowalności kosztów,
  • koordynowanie działań związanych z planowaniem stałej oraz tymczasowej organizacji ruchu w aspekcie zakładanych harmonogramów robót,
  • koordynowanie działań związanych z opiniowaniem dokumentacji przedprojektowej i projektowej celem przyjęcia jej do realizacji, opiniowanie propozycji optymalizacji rozwiązań projektowych przy wsparciu działów merytorycznych,
  • monitorowanie i raportowanie bieżącego stanu przygotowania i realizacji kluczowych procesów inwestycyjnych dla przydzielonych inwestycjach strategicznych realizowanych przez Biuro,
  • współdziałanie z innymi komórkami wewnętrznymi i podmiotami zewnętrznymi w zakresie przydzielonych inwestycji strategicznych, w tym w zakresie odbioru inwestycji przez społeczeństwo (udział w akcjach marketingowych, udzielanie odpowiedzi na wystąpienia interesariuszy),
  • monitorowanie oraz minimalizację wystąpienia (mitygację) ryzyka w zakresie przydzielonych inwestycji strategicznych,
  • wprowadzanie i aktualizację danych w systemach informatycznych w zakresie przydzielonych projektów inwestycyjnych
Czeka na Ciebie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w 100% finansowanej przez Spółkę,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.
A od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego na jednym z kierunków: prawo, administracja, techniczne, ekonomiczne,
  • ukończonych studiów podyplomowych w zakresie zarządzania projektami – mile widziane,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z inwestycjami budowlanymi w zakresie realizacji robót lub tworzenia dokumentacji projektowej, w tym: tworzenie planów finansowych i harmonogramów projektów, pozyskiwanie decyzji administracyjnych, koordynowanie procesu inwestycyjnego,
  • znajomości procedur związanych z realizacją budowlanych projektów inwestycyjnych na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętności praktycznego zastosowania przepisów z zakresu Prawa zamówień publicznych i Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • obsługi programów MS Office, MS Outlook, MS Teams, Sharepoint na poziomie dobrym oraz MS Project na poziomie zaawansowanym,
  • mile widziana umiejętność obsługi platform do zarządzania projektami oraz umiejętność praktycznego wykorzystania metodyki projektowej,
  • zaangażowania do realizacji wyznaczonych celów, dobrej organizacji pracy własnej.
Przesyłając CV tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Tramwaje Warszawskie sp. z o. o., 01-232 Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 20, dla potrzeb niezbędnych dla obecnego procesu rekrutacji.

Zgoda obejmuje przetwarzanie Twoich danych osobowych zawierających się w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym, innych niż te, które zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym Rozporządzeniem RODO) informujemy, że:
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Tramwaje Warszawskie z o. o., 01-232 Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 20, dane kontaktowe: tel. 22 534 43 30, adres poczty elektronicznej: tw@tw.waw.pl;
  • W Tramwaje Warszawskie sp. z o. o., wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych, dane kontaktowe: tel. 22 526 68 90, adres poczty elektronicznej: abi@tw.waw.pl;
  • Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez administratora w celu rekrutacji pracowników na podstawie art. 6 ust 1 lit. c (wypełnienie obowiązku prawnego określonego przepisami prawa) Rozporządzenia RODO, a dla danych innych niż wymagane przepisami prawa na podstawie lit. a (zgoda osoby, której dane dotyczą) Rozporządzenia RODO;
  • Administrator nie przewiduje przekazywania danych osobowych innym podmiotom/odbiorcom;
  • Administrator nie przewiduje przekazywania Twoich danych osobowych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku od daty ich otrzymania chyba, że zgoda na ich przetwarzanie zostanie wcześniej cofnięta;
  • Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne; posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; zgodę można cofnąć przesyłając informację na adres e-mail: pracatw@tw.waw.pl;
  • Masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją – wobec przetwarzania Twoich danych osobowych;
  • Masz prawo wniesienia skargi do krajowego organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych (Prezes UODO), gdy uznasz, że przetwarzanie danych osobowych Ciebie dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia RODO;
  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Osobom, które zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną do obiektu administratora na terenie objętym ochroną fizyczną i techniczną (między innymi poprzez stosowanie urządzeń umożliwiających rejestrację obrazu – monitoring wizyjny), przekazujemy dodatkowe informacje o przetwarzaniu ich danych osobowych:
  • Twoje dane osobowe w postaci wizerunku utrwalonego przez system monitoringu wizyjnego oraz dane potrzebne do wydania przepustki uprawniającej do wejścia/ wjazdu na teren chroniony w postaci imienia i nazwiska, miejsca (komórki organizacyjnej) do którego się udajesz oraz czasu przebywania na terenie chronionym, a w przypadku, kiedy wjedziesz pojazdem również danych pojazdu (marka, typ i nr rejestracyjny), przetwarzane będą przez administratora w celu ochrony osób i mienia, na podstawie 6 ust 1 lit. f Rozporządzenia RODO. Prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora stanowi bezpieczeństwo osób i mienia na terenie chronionym.
  • Twoje dane będą przekazywane odbiorcy danych tj. podmiotowi przetwarzającemu, któremu administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych w związku ze świadczeniem usług ochrony osób i mienia.
  • Podanie danych potrzebnych do wydania przepustki jest dobrowolne, ale bez tych danych nie będzie możliwe wejście lub wjazd na teren chroniony.
  • Twoje dane osobowe związane z wydaniem przepustki będą przechowywane przez okres 10 lat, a dane rejestrowane przez system monitoringu wizyjnego przez okres 30 dni, chyba że zaistnieje konieczność przetwarzania tych danych w związku z toczącym się postępowaniem – wtedy dane pochodzące z systemu monitoringu wizyjnego będą przetwarzane do zakończenia sprawy.

Podobne ogłoszenia:

Pracownik do Wydziału Obsługi Systemów Biletowych

Opis stanowiska: Nadzór nad funkcjonowaniem systemów sprzedaży biletów KM; Aktualizowanie bazy danych w zakresie atrybutów stacji i przystanków kolejowych, ofert handlowych, ulg i zniżek; Przygotowywanie wymagań dotyczących nowych funkcjonalności w...

2023-10-20

Firma: "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

National ICT Officer

Context: Under the overall supervision of the Chief of Mission, direct supervision of the Resources Management Officer and technical coordination with the RO Brussels Regional Information Management and Information Technology Officer, the incumbent will provide user...

2023-10-19

Firma: Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Microsoft 365 Administrator

Opis stanowiska: Nadzorowanie i administracja usługami Microsoft 365 (m.in. Azure AD, Exchange, Sharepoint, Teams, Intune, Conditional Access, MFA), Rozwój usług M365 w Organizacji, tworzenie nowych rozwiązań na bazie usług Microsoft M365, Azure, Power...

2023-10-18

Firma: Contract Administration Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Rondo Daszyńskiego

Więcej informacji