Handlowiec / Doradzca techniczny

Firma PRODBET Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dostawą betonu towarowego, specjalistycznego, produkcją prefabrykatów betonowych, sprzedażą materiałów budowlanych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane ukończone Uczelnie Techniczne
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata oraz znajomość rynku z branży materiałów budowalnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excell
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Nastawienie na realizację założonych celów
  • Znajomość branży budowanej/technologii betonu
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
Główne zadania:
  • Utrzymywanie stałych kontaktów biznesowych z klientami poprzez regularne wizyty handlowe
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami na podległym rynku
  • Realizacja celów sprzedażowych mixu produktowego - betonu towarowego
  • Kontrola terminowego spływu należności poprzez monitorowanie i korygowanie wielkości kredytów kupieckich i osiąganie założonego wskaźnika DSO
  • Prowadzenie bazy klientów aktualizowanej w oparciu o monitoring rynku materiałów budowlanych i analizę dostępnych informacji z różnych źródeł
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, oraz premiowy system wynagradzania
  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju
  • Dodatkowe ubezpieczenie