HR Admin

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla jednego z naszych Klientów z branży OZE, prowadzę obecnie rekrutację na stanowisko:
HR Admin
Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, organizowanie onboardingu i offboardingu zgodnie z regulaminem firmy
  • pomoc w ocenie okresu próbnego, kwartalnej/rocznej ocenie wyniku
  • współpraca z HQ w zakresie wdrażania strategii / polityki HR
  • przeprowadzanie badań polskiego rynku energii odnawialnej pod kątem HR
  • pomoc przy prowadzeniu rejestru urlopów pracowniczych
  • prowadzenie dokumentacji i aktualizacja danych osobowych pracowników
  • ogólne zadania administracyjne / organizowanie korespondencji
  • przyjmowanie gości
  • zarządzanie miejscami parkingowymi
  • obsługa poczty firmowej, paczek, telefonów, list kontaktów
  • odbieranie i przekazywanie emaili z zapytaniami
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w języku angielskim i polskim
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej akt firmowych
  • organizowanie wydarzeń i eventów w firmie
Wymagania:
  • ukończone studia licencjackie z zarządzania przedsiębiorstwem (lub podobne)
  • doświadczenie w dziale kadr i administracji
  • MS Office - znajomość bardzo dobra
  • Język angielski - znajomość komunikatywna w mowie i piśmie (znajomość języka chińskiego-dodatkowy atut)
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • niezbędna narzędzia pracy