HR Systems Business Owner

Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie, 96
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
  • Rekrutacja: zdalna.
  • Model pracy: hybrydowy (możliwość pracy zdalnej).
Zakres zadań:

Administrowanie systemem HR do rozliczania Współpracowników, w tym zwłaszcza:

  • Wdrażanie usprawnień w procesach i w systemach HR na podstawie opinii od użytkowników oraz właścicieli biznesowych
  • Kontakt z dostawcami w zakresie modyfikacji i usprawnień (dbałość o rozwój systemu)
  • Dbałość o jakość danych i podejmowanie działań mających na celu ich podnoszenie
  • Odpowiedzialność za dokumentację techniczną systemu i zmian w systemie
  • Opracowanie specyfikacji dla interfejsów dostępowych dla systemów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Opracowywanie szczegółowych analizy systemowych (na podstawie wymagań biznesowych i ogólnego projektu technicznego);
  • Prowadzenie szkoleń
  • Przygotowanie i realizacja procesu badania satysfakcji użytkowników
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych i szkoleniowych
  • Rekomendacja i wdrażanie zmian w systemach i procesach
  • Wsparcie programistów i testerów w cyklu wytwórczym oprogramowania oraz jego późniejszego utrzymania.
Poszukujemy osoby, która:
  • Zna logikę i architekturę systemów operacyjnych HR
  • posiada wykształcenie wyższe oraz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Ownera systemu informatycznego (dodatkowym atutem będzie doświadczenie z obszarów: systemy HR, TETA UNIT4)
  • ma doświadczanie we współpracy z zespołem developerów (.NET, PL/SQL, SQL ORACLE), testerów i analityków
  • komunikuje się w języku angielskim na poziomie min B1+
  • jest przedsiębiorcza, pomysłowa i skuteczna w doprowadzaniu spraw do końca
  • chce się uczyć i potrafi dostosowywać się do zmieniających się warunków i otoczenia
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stały rozwój w ramach świetnego zespołu fachowców w tematyce HR IT
  • pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej m.in. „Zdrowie przez cały rok”
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover