Inspektor ds. kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/23/0467
OBOWIĄZKI:
-Kontrola jakości materiałów niezbędnych do procesu produkcji.-Ocena procesu spawania zgodnie z posiadanymi uprawniewnieniami, badania i pomiary zgodne z zakresem działania labolatorium-Odpowiedzialność za jakościowy odbiór wyrobów gotowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: praktyczna zajomość obsłufi pakietu MS Office
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Dobra znajomośc rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych, znajomośc wyrobów hutniczych, samodzielność, dobra organizacja pracy, znajomość zagadnień dot. badań NDT.

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim