Inżynier Budowy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od 1986 roku świadczymy usługi w zakresie budowy, przebudowy, remontów i utrzymania tramwajowej, kolejowej oraz metra.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • kontrolowanie robót pod względem zgodności z dokumentacją projektową i harmonogramem robót,
  • koordynowanie i nadzór prac ekip roboczych,
  • koordynowanie zamówień i weryfikacja sprzętu, transportów, materiałów i usług niezbędnych do realizacji budowy,
  • udział w naradach koordynacyjnych,
  • kontrola dokumentacji budowlanej, wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność,
  • mile widziane uprawnienia drogowe lub kolejowe lub doświadczenie w tych branżach.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatki kwartalne i świadczenia świąteczne,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych,
  • rozwój, podnoszenie własnych kwalifikacji i awans stanowiskowy.