Inżynier Konstruktor / BIM Modeler

Miejsce pracy: Warszawa, Budynek Vidicon
Zakres obowiązków:
  • Modelowanie konstrukcji przemysłowych na podstawie wytycznych projektanta, inwentaryzacji, dokumentacji archiwalnej lub innych wytycznych
  • Opracowywanie kompletnej dokumentacji rysunkowej konstrukcji żelbetowych z wykorzystaniem Revit i stosownych nakładek
  • Modelowanie konstrukcji na podstawie inwentaryzacji i/lub chmury punktów
  • Zarządzanie modelami Revit
Wymagania:
  • Biegła znajomość obsługi programu Autocad i Revit
  • Doświadczenie w modelowania konstrukcji oraz opracowywaniu dokumentacji rysunkowej konstrukcji żelbetowych
  • Biegłość obsługi programu Autodesk Navisworks Manage
  • Wykształcenie wyższe techniczne - budownictwo
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Dodatkowe wymagania:
  • Umiejętność parametryzacji modeli 3D z wykorzystaniem aplikacji Dynamo
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.