Inżynier Konstruktor Mechaniki

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie sprzętowej i aplikacyjnej. Dołącz do nas na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Działkowa 115a
Jesteśmy firmą produktową. W ramach jednej firmy możesz pracować w wielu projektach i mieć kontakt z różnymi technologiami. Rozwijamy własne oraz integrujemy zewnętrzne rozwiązania w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa IT: ochrona informacjiuwierzytelnienie i autoryzacja, podpis elektroniczny, kryptografia, biometria, zarządzanie tożsamością, szyfratory, obrączki dla skazanych.
Większość zatrudnionych u nas osób to osoby techniczne. Osoby z dużą wiedzą praktyczną kierują zespołami nadzorując realizację projektów. Osoby z mniejszym doświadczeniem mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanych pracowników oraz współrealizować zadania w niezależnych zespołach projektowych.
Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bliska współpraca dlatego stawiamy na małe zespoły i bezpośrednią komunikację z każdym niezależnie od pełnionej funkcji. Mamy płaską strukturę, nie mamy dress code’u.
Wspieramy lokalne środowiska, akcje dobroczynne i bierzemy aktywny udział w wydarzeniach charytatywnych.

O zespole: Projektowane i utrzymywane przez pracownika konstrukcje urządzeń elektronicznych znajdują zastosowanie w wyrobach przeznaczonych do ochrony informacji niejawnych w administracji publicznej, Siłach Zbrojnych RP oraz do ochrony i monitorowania osób w Systemie Dozoru Elektronicznego. Projektowanie konstrukcji urządzeń odbywa się z środowisku CAD 3D SolidWorks. Wewnętrzny zespół konstruktorów składa się z 10 osób.

Lokalizacja: stacjonarnie ul. Działkowa 115a, Warszawa. Możliwość sporadycznej pacy zdalnej spowodowana jest specyfiką pracy w niejawnych środowiskach.

Profil:
  • Wykształcenie wyższe techniczne Mechanika i budowa maszyn, Mechatronika lub pokrewne
  • Biegła znajomość programu CAD 3D SolidWorks
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy  na stanowisku konstruktora mechanika
  • Znajomość technologii wytwarzania detali i wyrobów
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność szkicowania odręcznego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej mechanicznej detali i zespołów
  • Umiejętność czytania schematów układów elektronicznych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Brak przeciwskazań do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa osobowego (obywatelstwo polskie, os. niekarana)
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora mechanika urządzeń techniki wojskowej
  • Znajomość dyrektywy maszynowej
  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Umiejętność prowadzenia analizy DFMEA
  • Znajomość MES i oprogramowania CAE
  • Zainteresowanie i wiedza z zakresu wzornictwa przemysłowego
  • Praktyczna znajomość problematyki EMC w konstrukcji urządzeń elektronicznych i  w.cz.
  • Zdolności manualne umożliwiające samodzielny montaż modeli i prototypów
  • Podstawy elektroniki i elektrotechniki
  • Znajomość programów sterujących maszyny CNC (CAM)
  • Znajomość norm wojskowych dla urządzeń elektronicznych

Zakres obowiązków: (60% rozwój, 30% utrzymanie, 10% wdrożenia)

  • Konstruowanie obudów urządzeń elektronicznych na rynek wojskowy i cywilny
  • Przeprowadzanie analiz wymagań dla nowych projektów
  • Opracowywanie założeń technicznych dla projektowanych detali i urządzeń
  • Opracowywanie konceptów oraz wstępnych konstrukcji wyrobu
  • Projektowanie detali i urządzeń również w oparciu o dostarczoną specyfikację projektu
  • Kompleksowe tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją urządzeń, opieka merytoryczna nad wdrożeniem projektu do produkcji
  • Współpraca z podwykonawcami detali mechanicznych
  • Opracowywanie i  utrzymywanie dokumentacji konstrukcyjnej
Administratorem danych w procesie rekrutacji jest Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 57 10, email: biuro@enigma.com.pl, dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: iod@enigma.com.pl.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie: