Inżynier Sprzedaży

Międzynarodowa Agecja Pracy Quality Welding Services dla swojego Klienta -  lidera na rynku z zakresu urządzeń klimatycznych poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: mazowieckie
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + bonus roczny uzależniony od wyników firmy)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zespole specjalistów
  • pełne wdrożenie
  • samochód służbowy
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż systemów transportu pneumatycznego materiałów i urządzeń odpylających
  • pozyskiwanie nowych zamówień
  • prowadzenie istniejących projektów
  • zarządzanie bieżącą działalnością handlową firmy
  • uczestnictwo we wdrożeniu systemów u Klientów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolności organizacyjne i umiejętności nawiązywania kontaktu z klientami
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń przemysłowych