Inżynier Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 8553693, z dnia 2023-10-06

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwy, Profesjonalny i Na Czas.

Miejsce pracy: Macierzysz

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami
  • Obsługa i wsparcie techniczne klientów
  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • Raportowanie i monitorowanie sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera sprzedaży (lub podobnym), najlepiej w szeroko rozumianym generalnym wykonawstwie lub branży technologicznej – min. 2 lata
  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość j. polskiego na poziomie zaawansowanym – min. C1
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dofinansowanie karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • Dofinasowanie do szkoleń i studiów