Junior Recruiter

Aktualnie do naszego zespołu szukamy nowej osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie, a następnie samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla w obszarze technicznym – budowlanym

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów
Nr ref.: 115/2023
Zadania:
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę
  • Administrowanie i zarządzanie bazą aplikacji w systemie rekrutacyjnym
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do projektów
  • Analizowanie rynku pracy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • Kontaktowanie się z kandydatami oraz przeprowadzanie z nimi wstępnych rozmów w języku polskim i angielskim
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki społeczne)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w searchu i samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, poziom min. B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w działaniach na LinkedIN, w systemach rekrutacyjnych ATS oraz w social mediach
  • Komunikatywność, zaangażowanie, dokładność
  • Proaktywność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Poczucie humoru i dużo pozytywnej energii :)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (po okresie próbnym)
  • Dofinansowanie do karty sportowej (po okresie próbnym)
  • Pracę pełną wyzwań w zespole pozytywnych i chętnych do pomocy ludzi
  • Możliwość stałego rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Pracę z biura zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.