Kasjer

Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Praga Południe
Kasjer
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: 3/8/2023
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, zapewnienie porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Warszawa


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23 do 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Praga Południe

Podobne ogłoszenia:

Kasjer - Informator

Zakres obowiązków: prowadzenie sprzedaży biletów w komunikacji krajowej i międzynarodowej informowanie klientów o ofercie przewozowej sumienne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę zadań związanych z obsługą klientów dbałość o skuteczne...

2023-10-22

Firma: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Lokalizacja: Warszawa, Dworzec Zachodni

Więcej informacji

Pracownik Hali - Kasjer

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach, weryfikacja towaru w...

2023-10-22

Firma: Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: Warszawa, Wawer

Więcej informacji

Kasjer / Kasjerka

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: profesjonalna obsługa klienta, skanowanie towaru, weryfikacja towaru w punkcie kasowym, weryfikacja zgodności ilości towaru, dokonywanie rozliczeń kasowych. Poszukujemy Osób: komunikatywnych i potrafiących pracować w...

2023-10-22

Firma: Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: Warszawa, Wawer

Więcej informacji