Kelner / Kelnerka

Ogłoszenie numer: 8532777, z dnia 2023-10-03

Kelner / Kelnerka

Miejsce pracy: Warszawa

 

Opis stanowiska

  • serwowanie potraw oraz dbanie o potrzeby klientów
  • obsługa kasy fiskalnej z możliwością doszkolenia
  • utrzymywanie czystości miejsca pracy

Wymagania

  • aktualna książeczka sanepidowska
  • praca w zespole
  • komunikatywność i kultura osobista

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • rabaty na produkty firmowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Kelner / Kelnerka

Twój zakres obowiązków Obsługa gości w elegancki i profesjonalny sposób. Przyjmowanie zamówień i doradzanie w wyborze dań i napojów z menu włoskiej kuchni. Serwowanie dań i napojów zgodnie z najwyższymi standardami. Dbanie o czystość i porządek na...

2023-10-23

Firma: DELIZIE ITALIANE sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Ursus, Herbu Oksza 24

Więcej informacji

Kelnerka

Zapoznanie się z menu oraz składem dań, utrzymanie porządku, przyjmowanie zamówień, nauka właściwej obsługi klienta, nauka przygotowania Sali na wszelkiego rodzaju imprezy, przygotowanie stołu, nauka obsługi kasy fiskalnej oraz terminala, obsługa gości,...

2023-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Więcej informacji

Kelner

przygotowywanie sprzętu cateringowego, kompleksowy montaż sprzętu cateringowego, aranżacja i nakrywanie stołów, ustawianie serwisów kawowych, sztućców, bufetów z daniami, przekąskami i deserami, obsługa gości Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

2023-10-15

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Lokalizacja: Zielonka

Więcej informacji