Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Kelner
Miejsce pracy: Zielonka
Numer: StPr/23/1133
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie sprzętu cateringowego, kompleksowy montaż sprzętu cateringowego, aranżacja i nakrywanie stołów, ustawianie serwisów kawowych, sztućców, bufetów z daniami, przekąskami i deserami, obsługa gości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa klienta
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielonka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie