Kelnerka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Kelnerka
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/23/0052
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z menu oraz składem dań, utrzymanie porządku, przyjmowanie zamówień, nauka właściwej obsługi klienta, nauka przygotowania Sali na wszelkiego rodzaju imprezy, przygotowanie stołu, nauka obsługi kasy fiskalnej oraz terminala, obsługa gości, zbieranie zamówień, dbanie o czystość krzesełek, stolików i Sali, samodzielna obsługa klienta, sporządzanie raportów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej