Kierowca C+E kraj.

Specjalnością firmy BOSE-INSTAL z województwa mazowieckiego, są odwierty pionowe pod pompy ciepła, które wykonujemy na terenie całego kraju.

Adres: Czerwona Niwa 1A

Kierowca C+E kraj.
Zadania:
  • transport maszyn i materiałów na potrzeby własne firmy Bose-Instal odwierty pod pompy ciepła. Posiadamy własną ciężarówkę-lawetę z najazdem hydraulicznym
Wymagania:
  • prawo jazdy kat C+E
  • kurs na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjność.
  • karta kierowcy
Oferujemy:
  • codziennie powrót do firmy
  • stabilne zatrudnienie
  • telefon służbowy z nawigacją
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podobne ogłoszenia:

Kierowca kat. C i E

Kierowca będzie odpowiedzialny miedzy innymi za transport samochodu medycznego - mammobusu pomiędzy miejscowościami, na terenie wybranych województw, prawidłowe ustawianie, przygotowanie miejsca pracy celem przyjęcia pacjentów, dbałość o czystość oraz...

2023-10-22

Firma: Geneva Trust Polska sp. z o.o.

Lokalizacja:

Więcej informacji

Kierowca C+E z HDS

Zadania: Prowadzenie pojazdów oddziału przeznaczonych do transportu złomu Rozładunek i załadunek kontenerów Lokalny charakter pracy (codzienne wyjazdy i przyjazdy do filii) Transport krajowy / stałe trasy Weekendy w domu Wymagania: Prawo jazdy kategorii C + E...

2023-10-17

Firma: COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

Lokalizacja: Radom

Więcej informacji

Kierowca kat. C+E z możliwością przyuczenia

Praca mobilna z bazą w Wyszkowie Zadania: praca w polskiej firmie transportowej jako kierowca samochodu ciężarowego w ruchu międzynarodowym zlecenia transportowe głównie do krajów UE możliwość pracy "na skoczka" wiodący system 3/1 wyjazd i powrót na...

2023-09-30

Firma: PTM Transport sp. z o.o.

Lokalizacja: Wyszków

Więcej informacji