Kierowca kat. B, C

Api Market Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu. Mamy już ponad 25 sklepów spożywczo - przemysłowych i prężnie się rozwijamy! To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Jako główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję i zadowolenie Klientów. Zaufaj nam i dołącz do naszego Zespołu.
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Obowiązki
  • przyjęcie i rozładunek towarów na paletach
  • obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej
  • dbanie o porządek na magazynie
  • przygotowanie towarów do dostawy
  • realizacja bieżących zadań na magazynie
  • kierowanie pojazdami dostawczymi do 3,5T
  • kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności
  • rozwożenie towaru na terenie aglomeracji warszawskiej
Wymagania
  • czynne prawo jazdy kat. B, C
  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy do każdego ogłoszenia:
  • umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • e-rabaty