Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Węgrów
Numer: StPr/23/0512
OBOWIĄZKI:
rozwożenie butli z gazem do klienta, załadunek, rozładunek samochodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Węgrów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Podobne ogłoszenia:

Kierowca mechanik

Kierowanie zespołem pojazdów, ogólna obsługa pojazdu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Lokalizacja: Sochaczew

Więcej informacji

Kierowca samochodu dostawczego

Wykonywanie transportu drogowego towarów samochodem dostawczym, w tym także do krajów wschodniej Europy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący...

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Lokalizacja: Grójec

Więcej informacji

Kierowca samochodu ciężarowego

transport ładunków na terenie kraju samochodem Renault Magnum z naczepą Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: badania psychologiczne kierowców

2023-10-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Lokalizacja: Przykory

Więcej informacji