Kierowca

Ogłoszenie numer: 8581158, z dnia 2023-10-19

Krab-Trans SP.ZO.O.

Nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma KRAB-TRANS SP.ZO.O.

Kierowca

Miejsce pracy: Warszawa

 

Opis stanowiska

Prowadzenie pojazdu Renault Master z winda 2023 r., wysyłka CMR, 

 

Wymagania

  • Kategoria B,
  • Karta Pobytu lub Wiza,
  • 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Europie!

Oferujemy

  • Oficjalne zatrudnienie, pakiet socjalny, ubezpieczenie.
  • Wysokie wynagrodzenie! 
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Pracownik działu dostaw – Kierowca kat. B

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: przygotowanie towaru do przewozu/dostawy, przewóz i dostarczenie towaru do klienta, rozładunek towaru, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów. Poszukujemy Osób:...

2023-10-22

Firma: Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: Warszawa, Połczyńska

Więcej informacji

Kierowca (kat. C)

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: przygotowanie towaru do przewozu/dostawy, przewóz i dostarczenie towaru do klienta, rozładunek towaru, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów. Poszukujemy Osób:...

2023-10-22

Firma: Selgros Cash&Carry

Lokalizacja: Warszawa, Połczyńska

Więcej informacji

Kierowca betonomieszarki

Wymagania: Prawo jazdy kat. C lub C+E Świadectwo kwalifikacji Karta kierowcy Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne Dyspozycyjność Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok Zaświadczenie o niekaralności Preferowana swoja działalność gospodarcza

2023-10-20

Firma: PRODBET Sp. z o.o.

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Więcej informacji