Kierownik biura

Nasz Klient, międzynarodowa firma inżynieryjno-budowlana specjalizująca się w technicznych i specjalistycznych projektach nieruchomości przemysłowych i produkcyjnych, poszukuje doświadczonego, entuzjastycznego i energicznego Kierownika Biura.

Na tym stanowisku wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego, samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne.

Idealny kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w codziennym zarządzaniu biurem i będzie pierwszym kontaktem dla klientów.

Nr ref.: ODM23
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Start: ASAP

Obowiązki:
  • Zarządzanie bieżącą działalnością biura
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla członków zespołu zarządzającego
  • Organizacja biura oraz dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe i sprzęt
  • Organizowanie i prowadzenie kalendarza firmy, umawianie spotkań biznesowych wewnętrznych i zewnętrznych
  • Obsługa recepcji i sal konferencyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów na spotkania
  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • Tworzenie, utrzymywanie i aktualizacja plików, baz danych i innych dokumentów; prowadzenie ewidencji faktur
  • Przyjmowanie, sortowanie oraz dystrybucja korespondencji biurowej i paczek
Wymagania:
  • Ponad 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku, gdzie językiem codziennej komunikacji był angielski
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub inżynieryjnej będzie atutem
  • Bardzo silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań
  • Możliwość szybkiej adaptacji i elastyczność w razie potrzeby
  • Niezawodność i dbałość o szczegóły
  • Mile widziane wykształcenie wyższe, kierunki techniczne
Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Dobra atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Doskonała okazja do pracy w międzynarodowej/wielokulturowej, dynamicznej organizacji.

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (w moim CV oraz innych dokumentach składających się na ofertę pracy, jeśli takie przedstawiłem/am, np. w liście motywacyjnym) przez Headcount Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez klientów rekrutera, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez okres niezbędny do zrealizowania procesu rekrutacji. Wiem, że mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Posiadam dane kontaktowe administratora, za pomocą których mogę cofnąć moją zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Headcount Solutions Sp. z o.o. w Warszawie zawartych w mojej ofercie pracy zawartych w mojej ofercie pracy (w moim CV oraz innych dokumentach składających się na ofertę pracy, jeśli takie przedstawiłem/am, np. w liście motywacyjnym) dla celów rekrutacji przyszłych prowadzonych przez rekrutera, przez okres 5 lat od daty uzyskania moich danych. Wiem, że mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Posiadam dane kontaktowe administratora, za pomocą których mogę cofnąć moją zgodę.