Kierownik Budowy

Jesteśmy firmą deweloperską specjalizującą się we wznoszeniu jedno i wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Nasze inwestycje charakteryzują się nowoczesną, funkcjonalną architekturą łączącą najnowsze rozwiązania architektoniczne z elegancją i wygodą. Zajmujemy się zarówno budową nowych, modnych domów w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej i kompleksów mieszkalnych wielorodzinnych, jak i przebudową i rewitalizacją kamienic.

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie inwestycji – budowy budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych – zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i założeniami budżetowymi,
  • kierowanie robotami zgodnie z przepisami prawa budowlanego; nadzór nad zgodnością z projektem i jakością robót budowlanych,
  • pozyskiwanie podwykonawców i dostawców,
  • organizacja i zarządzanie pracą podległych pracowników i podwykonawców,
  • nadzór nad terminowością wykonywania robót, dostawami materiałów, dokumentacją budowy,
  • prowadzenie odbiorów prac i rozliczanie robót podwykonawców,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Raportowanie stanu zaawansowania budowy w odniesieniu do harmonogramu; bieżące raportowanie wykonywanych zadań przełożonemu.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe budowlane; uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość rynku budowlanego,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, prowadzenie rozmów handlowych; doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi,
  • umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów,
  • bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Norma; znajomość podstawowych aktów prawnych i norm budowlanych,
  • prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • zatrudnienie B2B lub umowa zlecenie
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w miłym towarzystwie.