Kierownik Budowy

Ogłoszenie numer: 8560638, z dnia 2023-10-17

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwy, Profesjonalny i Na Czas.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Kierowanie budową, zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami (w szczególności techniczno-budowlanymi oraz BHP),
  • Bieżąca aktualizacja harmonogramu prac budowlanych (sporządzenie harmonogramu naprawczego jeżeli wystąpi taka konieczność),
  • Bezpośredni nadzór nad wykonywanymi pracami budowlanymi oraz podległymi podwykonawcami,
  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej, zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji,
  • Kontrolę dostarczonych na budowę materiałów pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,
  • Ścisła współpraca z Inspektorami branżowymi (w szczególności w branży konstrukcyjno - budowlanej),
  • Udział w Radach budowy,
  • Przeprowadzanie odbiorów prac dla poszczególnych etapów realizacji,
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i jakościowej obiektu budowlanego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy (mile widziane doświadczenie w budowaniu obiektów przemysłowych i/lub publicznych),
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Obsługa komputera,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dostępność od 1.10.2023r.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę przy budowie kościoła i/lub ewentualnie innych obiektów.