Kierownik Centrum Medycznego

Kierownik Centrum Medycznego
miejsce pracy: Warszawa, ul. Wałbrzyska 46
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • nadzór nad jakością usług medycznych świadczonych w centrum medycznym;
  • nadzór nad przestrzeganiem wymagań formalno- prawnych zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej;
  • realizacja projektów medycznych i akcji profilaktycznych;
  • nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności centrum medycznego;
  • zabezpieczenie zasobów ludzkich koniecznych do prawidłowej realizacji usług medycznych;
  • zapewnienie bezpieczeństwa Pacjentom korzystającym z usług medycznych;
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.
Od kandydatów oczekujemy:
  • min 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowiskach menadżerskich w placówkach medycznych;
  • doświadczenia w pracy w oparciu o wysoki standard świadczonych usług;
  • nastawienia na jakość obsługi Pacjenta;
  • doświadczenia w zarządzaniu personelem;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji i umiejętności wyznaczania priorytetów;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwości rozwoju poprzez realizację interesujących projektów i szkolenia;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu;
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Podobne ogłoszenia:

Koordynator Placówki Medycznej

Opis stanowiska: zabezpieczenie dostępności do usług medycznych dla klientów Przychodnia24 dbanie o poprawność, wdrożenie i aktualizację procedur medycznych wymaganych w placówce nawiązywanie współpracy z podmiotami i kontrahentami medycznymi oraz jej...

2023-10-23

Firma: Telemedi sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, Biały Kamień

Więcej informacji

Zastępca Kierownika Centrum Stomatologicznego

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: zarządzanie zespołem pracowników – lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek, techników radiologów motywowanie i rozwój zespołu oraz rekrutacja budowa pozytywnej kultury organizacyjnej...

2023-10-18

Firma: Medicover sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, (Bemowo, Wola)

Więcej informacji

Kierownik Medyczny Centrum Diagnostycznego

Poszukujemy osoby, która: jest lekarzem specjalistą Radiologiem posiada min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym potrafi pracować pod presją czasu samodzielnie podejmuje decyzje i posiada umiejętność wyznaczania priorytetów wykazuje inicjatywę...

2023-10-17

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, Rzeczypospolitej 5

Więcej informacji