Kierownik Działu Logistyki

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Koordynacja logistyki inbound i outbound - zapewnienie towaru na czas w magazynie i wysyłek do klientów,
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu,
  • Zarządzanie magazynem - koszty, optymalizacja stocku, sprawność w przyjmowaniu i wydawaniu towarów
  • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz dbanie o dobrą współpracę z obecnymi
  • Realizacja procesów księgowych w zakresie magazynu i logistyki
  • Zarządzanie dokumentacją handlowo-magazynową
  • Raportowanie wyników m.in. jakości procesu dostaw (opóźnienia, braki, niekompletne dostawy itp.)
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze Logistyki na stanowisku kierowniczym (min. 3 lata) - wymagana koordynacja dużej liczby dostaw inbound oraz outbound każdego dnia
  • Lubisz wyzwania i jesteś zorientowany/a na cel
  • Jesteś osobą komunikatywną i sprawną procesowo
  • Potrafisz doskonale koordynować pracę wielu osób podejmując jednocześnie kilkadziesiąt decyzji operacyjnych
  • Posiadasz doświadczenie w branżach grzewczych i fotowoltaice
  • Znasz systemy ERP
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Bardzo dobrze znasz j. angielski (min. B2)
To oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Praca w spółce, będącej liderem w branży
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie
  • Zniżkową kartę lunchową
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego w godzinach pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Zniżki na produkty firmowe