Kierownik / Inżynier robót budowlanych ds. Inwestycji Deweloperskich

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTROL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie
Zakres obowiązków
  • analiza możliwości inwestycyjnych działek od strony technicznej, prawnej i administracyjnej,
  • pozyskiwanie nieruchomości,
  • pozyskiwanie zgód i decyzji administracyjnych,
  • udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów związanych z projektem,
  • udział w kontraktacji robót budowlanych, dostaw materiałów,
  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw,
  • weryfikacja pracy podwykonawców.
Poszukiwane kompetencje
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia budowlane konstrukcyjne,
  • umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,
  • znajomość branży budowlanej
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu kosztorysowego NORMA/ZUZIA
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie,
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków,
  • udział w ciekawych projektach,
  • jasny system motywacyjny.