Kierownik Medyczny Centrum Diagnostycznego

Miejsce pracy: Warszawa, Rzeczypospolitej 5

Poszukujemy osoby, która:
  • jest lekarzem specjalistą Radiologiem
  • posiada min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • potrafi pracować pod presją czasu
  • samodzielnie podejmuje decyzje i posiada umiejętność wyznaczania priorytetów
  • wykazuje inicjatywę w podejmowanych działaniach
  • dba o nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji w zespole,
  • posiada chęć rozwoju swoich kompetencji managerskich w międzynarodowej organizacji z najwyższymi standardami
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy,
  • zespół składający się z wykwalifikowanych specjalistów,
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • dostęp do platformy, oferującej benefity abonamentowe na preferencyjnych warunkach – m.in. pakiet sportowy Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych (przy zatrudnieniu powyżej 50h miesięcznie w ramach KG)
  • bardzo dobrą organizację pracy,
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce
  • pracę w placówce, która oferuje usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie
Twoje zadania:
  • zarządzanie zespołem lekarzy poprzez nadzór nad zatrudnieniem, wdrożeniem i rozwojem personelu lekarskiego
  • aktywne rekomendowanie oraz wprowadzanie do Szpitala najnowszych procedur medycznych
  • wprowadzenie oraz realizacja strategii placówki w podległym obszarze zgodnie z planami rozwoju usług medycznych, systemem akredytacji, ISO, NFZ oraz wartościami Medicover
  • zapewnienie nadzoru nad poprawnym funkcjonowaniem obszaru, poprzez m.in. dbanie o rentowność – tworzenie rozwiązań zapewniających wzrost przychodów i nadzór nad kosztami medycznymi
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji medycznej
  • planowanie dyżurów oraz wyposażenia oddziału we współpracy z Kierownikiem Operacyjnym
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • cykliczny nadzór nad wynikami NPS, analiza ankiet i wprowadzanie działań mających na celu zwiększenie satysfakcji Pacjentów

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.