Kierownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Kierownik produkcji
Miejsce pracy: Kazimierów
Numer: StPr/23/811
OBOWIĄZKI:
NADZÓR NAD PRACOWNIKAMI PRODUKCJI ORAZ PRODUKOWANYM TOWAREM. ROZLICZANIE PRODUKCJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kazimierów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Podobne ogłoszenia:

Kierownik wytwórni betonu

Opis stanowiska: Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji mieszanki betonowej. Bieżąca współpraca i bezpośredni kontakt z przedstawicielami odbiorcy. Tworzenie i dotrzymywanie harmonogramów produkcyjnych. Kontrola stanów ilościowych i jakościowych...

2023-10-20

Firma: PRODBET Sp. z o.o.

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Więcej informacji

Kierownik Wytwórni Mas Bitumicznych

Zakres obowiązków Kierowanie zespołem WMB i nadzór nad procesem produkcji mma Realizacja harmonogramów produkcji mieszanki mineralno-bitumicznej oraz tworzenie harmonogramów dostaw surowców, Bieżąca współpraca z grupami bitumicznymi i technologiem,...

2023-10-20

Firma: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Więcej informacji

Kierownik Działu Montażu Opakowań

Nadzór i koordynacja pracy w dziale montażu (ok. 60 osób) Planowanie produkcji w podległym obszarze Zapewnienie realizacji zamówień klientów zgodnie z planem, specyfikacją oraz z wymogami jakościowymi Efektywne zarządzanie zasobami: ludźmi, urządzeniami i...

2023-10-18

Firma: FARO Sp. z o.o.

Lokalizacja: Karpin

Więcej informacji