Kierownik Regionalny

Miejsce pracy: Karczew, Piotrowice 56C
Twój zakres obowiązków
  • obsługa klientów, utrzymywanie z nimi kontaktu,
  • planowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • obsługa zamówień,
  • zamawianie towaru,
  • nadzór nad dokumentami magazynowo produkcyjnymi (PZ, ZH, RW i WZ),
  • nadzór nad pracą podległego personelu (produkcja + kierowcy – 7 osób) w tym pomoc w rozliczeniu czasu pracy.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Swobodna obsługa komputera w tym mile widziana dobra znajomość MS Word, MS Excel.
To oferujemy
  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo (do III 2025 r.)
  • wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i comiesięcznej premii regulaminowej,
  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne oraz awanse wewnątrz firmy.