Kierownik Robót Mostowych

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, dużego Generalnego Wykonawcy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót drogowych
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja mostowa)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mostowej
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • możliwość rozpoczęcia pracy w przeciągu miesiąca
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem