Kierownik robót sanitarnych / robót technologicznych

Ogłoszenie numer: 8535597, z dnia 2023-09-30

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwy, Profesjonalny i Na Czas.

Miejsce pracy: Macierzysz

Opis stanowiska

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami
  • zlecanie robót i rozliczanie podwykonawców
  • współpraca z klientem / podwykonawcami / dostawcami
  • raportowanie postępu prac

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji
  • znajomość  oprogramowania MS Office,  CAD
  • motywacja i proaktywne nastawienie
  • umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej
  • prawo jazdy kategorii B
Dodatkowymi atutami będą:
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm