Kierownik wytwórni betonu

Firma PRODBET Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dostawą betonu towarowego, specjalistycznego, produkcją prefabrykatów betonowych, sprzedażą materiałów budowlanych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Opis stanowiska:
  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji mieszanki betonowej.
  • Bieżąca współpraca i bezpośredni kontakt z przedstawicielami odbiorcy.
  • Tworzenie i dotrzymywanie harmonogramów produkcyjnych.
  • Kontrola stanów ilościowych i jakościowych surowców.
  • Tworzenie i dotrzymywanie harmonogramów dostaw surowców.
  • Optymalizacja kosztów w zakładzie i produkcji.
  • Nadzór nad procesem utrzymania ruchu.
  • Organizacja pracy podległych pracowników.
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bhp, procedur obowiązujących w firmie oraz innych przepisów.
Nasze wymagania:
  • Umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność, sumienność i dokładność.
  • Zdolności komunikacyjne, motywacyjne, organizacyjne i planistyczne.
  • Samodzielność i decyzyjność.
  • Nastawienie na realizacje celów biznesowych.
  • Praca zespołowa.
  • Aktywne uczestnictwo i współtworzenie strategii firmy.
  • Znajomość rynku budowlanego.
  • Miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowa o pracę).
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.
  • Dodatkowe ubezpieczenie.
  • Pakiet szkoleń.