Konserwator zieleni

Ogłoszenie numer: 8606412, z dnia 2023-10-20

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4d ,
02-118 Warszawa zatrudni pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Pruszkowska 4d

Opis stanowiska

  • renowacja trawników,
  • cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów,
  • cięcie żywopłotów,
  • pielęgnacja rabat różanych,
  • koszenie trawy,
  • wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych,
  • wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne,
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w pielęgnacji terenów zielonych lub ogrodnictwie,
  • obsługa maszyn ogrodniczych spalinowych: kosiarka spalinowa, kosa spalinowa, kosiarka samojezdna, ciągnik ogrodniczy KUBOTA, pilarka spalinowa, nożyce do żywopłotów,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.