Konserwator

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/12071
OBOWIĄZKI:
umiejętność wykonywania w sposób staranny i dokładny drobnych napraw z zakresu prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; umiejętności: malowanie/hydraulika/elektryka. Czynne prawo jazdy kat. B. Mile widziane uprawnienia SEP. Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe. Komunikatywność, dobra organizacja pracy. Komunikatwna znajomość języka polskieogo. Obowiązki: umiejętność wykonywania w sposób staranny i dokładny drobnych napraw z zakresu prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych.Praca w godz.: 8:00-16:00.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy