Konstruktor-monter

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Konstruktor-monter
Miejsce pracy: Bolęcin (pow. płoński, gm. Sochocin), Bolęcin
Numer: StPr/23/1249
OBOWIĄZKI:
Praca na tym stranowisku odbywa się w szybie windy gdzie dokonuje się ostatecznego zespolenia elementów dźwigu lub demontażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bolęcin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Podobne ogłoszenia:

Konstruktor - Projektant

Oferujemy: prywatną opiekę medyczną Medicover kartę Multisport ubezpieczenie grupowe PZU świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.) Twój zakres obowiązków: opracowywanie konstrukcji...

2023-10-04

Firma: KGL S.A.

Lokalizacja: Rzakta

Więcej informacji

Inżynier Konstruktor / BIM Modeler

Zakres obowiązków: Modelowanie konstrukcji przemysłowych na podstawie wytycznych projektanta, inwentaryzacji, dokumentacji archiwalnej lub innych wytycznych Opracowywanie kompletnej dokumentacji rysunkowej konstrukcji żelbetowych z wykorzystaniem Revit i...

2023-09-29

Firma: KTI Poland S.A.

Lokalizacja: Płock

Więcej informacji

Inżynier Konstruktor / BIM Modeler

Zakres obowiązków: Modelowanie konstrukcji przemysłowych na podstawie wytycznych projektanta, inwentaryzacji, dokumentacji archiwalnej lub innych wytycznych Opracowywanie kompletnej dokumentacji rysunkowej konstrukcji żelbetowych z wykorzystaniem Revit i...

2023-09-29

Firma: KTI Poland S.A.

Lokalizacja: Warszawa, Budynek Vidicon

Więcej informacji